Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Nasi lekarze

dr n. med. Adrian Brychcy

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu ortopedia ogólna, chirurgia stopy.


Centrum Medyczne Medicum Warszawa

dr Krzysztof Bryłka

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu chirurgia stopy i stawu skokowego, leczenie ścięgna Achillesa, sportowa chirurgia stopy.

dr n. med. Cezary Goławski

Specjalista kardiolog. W pracy ambulatoryjnej dr Goławski nastawiony jest na profilaktykę i całościowe podejście do Pacjenta.

dr Alina Ignatjew

Specjalista Pediatrii. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Zajmuje się leczeniem wszelkich chorób wieku dziecięcego.

dr Robert Jopowicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ortopedia ogólna, chirurgia kolana, artroskopia.


dr Anna Kępczyńska-Nyk

Seksuolog, endokrynolog, internista. Zajmuje się m.in. leczeniem: schorzeń, tarczycy, przytarczyc, przysadki; chorób układu krążenia; chorób układu oddechowego; chorób przewodu pokarmowego.

Centrum Medyczne Medicum Warszawa

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgia stopy i stawu skokowego, leczenie ścięgna Achillesa, sportowa chirurgia stopy.

dr Bernard Kranc

Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną. Specjalizuje się wyłącznie w diagnostyce USG układu ruchu.


dr Jurij Kseniuk

Specjalista neurochirurgii. Kompleksowa diagnostyka i zabiegowe leczenie patologii kręgosłupa, miednicy, stawów krzyżowo- biodrowych oraz obwodowego układu nerwowego.

dr n. med. Marta Kumor

Pulmonolog, specjalista chorób płuc oraz chorób wewnętrznych Dr Kumor zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń oddychania w czasie snu. 

dr n. med. Andrzej Lewczuk

Specjalista chirurgii ogólnej. Posiada bardzo duże doświadczenie w leczeniu i zabiegach m.in.: żylaków kończyn dolnych, usuwania zmian skórnych i podskórnych, kamicy pęcherzyka żółciowego.

dr Bartosz Pachuta

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, chirurg dziecięcy Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym zmian nowotworowych i nowotworopodobnych narządu ruchu.

dr Tomasz Parol

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurg dziecięcy. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem różnego rodzaju chorób ortopedycznych i urazów narządu ruchu u dzieci.

dr Artur Pisarski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ortopedia ogólna, chirurgia stopy, chirurgia kolana, artroskopia.


dr hab n. med. Rafał Rola

Neurolog. Wykonuje konsultacje neurologiczne. Dodatkowo zajmuje się leczeniem i diagnostyką zaburzeń oddychania podczas snu.

dr Olaf Szuba

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Chirurgia ręki, nadgarstka, łokcia.


dr Maciej Uchowicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Chirurgia barku, chirurgia kolana, ortopedia sportowa.

dr Bartosz Wasilczyk

Ortopedia sportowa, diagnostyka USG narządu ruchu


dr n. med. Paweł Wareluk

Specjalista medycyny nuklearnej, ultrasonografista. Dr Wareluk prowadzi specjalistyczne badania USG: ogólne, dopplerowskie, ortopedyczne

dr n. med. Piotr Wojdasiewicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Leczenie schorzeń kręgosłupa.


dr Joanna Puła

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Nieustannie poszerza swoje doświadczenie zawodowe. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie.

dr Zbigniew Rostkowski

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem różnego rodzaju chorób ortopedycznych i urazów narządu ruchu u dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia schorzeń stawu
biodrowego i kolanowego.

Dr n. med. Anna Mazur

Reumatolog, specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia chorób reumatologicznych u dorosłych. Regularnie podnosi kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach, warsztatach i nie tylko.

Dr n. med. Magdalena Kwiatkowska

Dr n. med. Magdalena Kwiatkowska zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób ortopedycznych u dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem chorób stawu biodrowego i stóp. 

dr Hanna Bek

Dr Hanna Bek od ponad 25 lat zajmuje się prowadzeniem Poradni Leczenia Bólu. W swojej pracy posługuje się różnorodnymi metodami.

dr Artur Pytlakowski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Rozpoczął przewód doktorski z zakresu chirurgii kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. 

dr Anna Krześniak

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Rozpoczął przewód doktorski z zakresu chirurgii kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. 

dr Krzysztof Kuropatwa

Ortopeda, specjalista chirurgii urazowej kończyn dolnych i górnych. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej. W kręgu jego zainteresowań szczególne miejsce zajmuje kompleksowe leczenie urazów narządu ruchu.

1c2221c72e14fd1519cf88b39413b411_large

dr Hanna Kocoń

Specjalista ortopedii i traumatologii dorosłych i dzieci, chirurg dziecięcy. Wiodącą działalnością dr n. med. Hanny Kocoń jest leczenie w zakresie wad wrodzonych oraz wad postawy u dzieci.