Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Nasi lekarze

dr Adrian Brychcy

dr n. med. Adrian Brychcy

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu ortopedia ogólna, chirurgia stopy.


dr Krzysztof Bryłka

dr Krzysztof Bryłka

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu chirurgia stopy i stawu skokowego, leczenie ścięgna Achillesa, sportowa chirurgia stopy.

dr Cezary Goławski

dr n. med. Cezary Goławski

Specjalista kardiolog. W pracy ambulatoryjnej dr Goławski nastawiony jest na profilaktykę i całościowe podejście do Pacjenta.

dr Alina Ignatjew

dr Alina Ignatjew

Specjalista Pediatrii. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Zajmuje się leczeniem wszelkich chorób wieku dziecięcego.

dr Robert Jopowicz

dr Robert Jopowicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ortopedia ogólna, chirurgia kolana, artroskopia.


dr Anna Kępczyńska-Nyk

dr Anna Kępczyńska-Nyk

Seksuolog, endokrynolog, internista. Zajmuje się m.in. leczeniem: schorzeń, tarczycy, przytarczyc, przysadki; chorób układu krążenia; chorób układu oddechowego; chorób przewodu pokarmowego.

dr Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurgia stopy i stawu skokowego, leczenie ścięgna Achillesa, sportowa chirurgia stopy.

Bernard Kranc

dr Bernard Kranc

Zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną. Specjalizuje się wyłącznie w diagnostyce USG układu ruchu.


Jurij Kseniuk

dr Jurij Kseniuk

Specjalista neurochirurgii. Kompleksowa diagnostyka i zabiegowe leczenie patologii kręgosłupa, miednicy, stawów krzyżowo- biodrowych oraz obwodowego układu nerwowego.

Marta Kumor

dr n. med. Marta Kumor

Pulmonolog, specjalista chorób płuc oraz chorób wewnętrznych Dr Kumor zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń oddychania w czasie snu. 

dr Andrzej Lewczuk

dr n. med. Andrzej Lewczuk

Specjalista chirurgii ogólnej. Posiada bardzo duże doświadczenie w leczeniu i zabiegach m.in.: żylaków kończyn dolnych, usuwania zmian skórnych i podskórnych, kamicy pęcherzyka żółciowego.

dr Artur Pisarski

dr Artur Pisarski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ortopedia ogólna, chirurgia stopy, chirurgia kolana, artroskopia.


dr_Rafal_Rola

dr hab n. med. Rafał Rola

Neurolog. Wykonuje konsultacje neurologiczne. Dodatkowo zajmuje się leczeniem i diagnostyką zaburzeń oddychania podczas snu.

Olaf Szuba

dr Olaf Szuba

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Chirurgia ręki, nadgarstka, łokcia.


dr_Maciej_Uchowicz

dr Maciej Uchowicz

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Chirurgia barku, chirurgia kolana, ortopedia sportowa.

Wareluk

dr n. med. Paweł Wareluk

Specjalista medycyny nuklearnej, ultrasonografista. Dr Wareluk prowadzi specjalistyczne badania USG: ogólne, dopplerowskie, ortopedyczne

Bartosz Wasilczyk

dr Bartosz Wasilczyk

Ortopedia sportowa, diagnostyka USG narządu ruchu


dr Marta Puła

dr Joanna Puła

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Nieustannie poszerza swoje doświadczenie zawodowe. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie.

Zbigniew Rostkowski

dr Zbigniew Rostkowski

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem różnego rodzaju chorób ortopedycznych i urazów narządu ruchu u dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem leczenia schorzeń stawu
biodrowego i kolanowego.

dr Anna Mazur zdjęcie

Dr n. med. Anna Mazur

Reumatolog, specjalista w zakresie diagnostyki i leczenia chorób reumatologicznych u dorosłych. Regularnie podnosi kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach, warsztatach i nie tylko.

Magdalena Kwiatkowska

Dr n. med. Magdalena Kwiatkowska

Dr n. med. Magdalena Kwiatkowska zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób ortopedycznych u dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem chorób stawu biodrowego i stóp. 

Hanna Bek

dr Hanna Bek

Dr Hanna Bek od ponad 25 lat zajmuje się prowadzeniem Poradni Leczenia Bólu. W swojej pracy posługuje się różnorodnymi metodami.

ikona doktor

dr Krzysztof Kuropatwa

Ortopeda, specjalista chirurgii urazowej kończyn dolnych i górnych. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej. W kręgu jego zainteresowań szczególne miejsce zajmuje kompleksowe leczenie urazów narządu ruchu.

dr Magdalena Olszewska

Specjalista w dziedzinie urologii, uzyskała prestiżowy międzynarodowy tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Dr Magdalena Olszewska jest absolwentką studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku.

dr_Marcin_Konopielko

dr Marcin Konopielko

Dr-Piotr-Wojdasiewicz

dr Piotr Wojdasiewicz

Specjalista Ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu rozpoczął w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie

dr-Michal-Debiński-chirurg-stawu-kolanoweg-medicum

dr Michał Dębiński

Dr Michał Dębiński jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i na co dzień pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Zajmuje się chirurgicznym oraz zachowawczym leczeniem urazów i przewlekłych schorzeń narządu ruchu.

Piotr-Lesniewski-ortopeda-CMMedicum

dr Piotr Leśniewski

Dr Piotr Leśniewski jest specjalistą Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako jeden z nielicznych ortopedów w kraju rozwijał dalej swoje umiejętności na dedykowanych szkoleniach pospecjalizacyjnych w renomowanych ośrodkach we Francji, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii.

hepatolog-magdalena-chmielewska-centrum-medyczne-medicum

dr n. med. Magdalena Chmielewska

Dr n. med. Magdalena Chmielewska specjalizuje się w chorobach wewnętrznych oraz transplantologii klinicznej. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne z dziedziny chorób wewnętrznych odbywała w kilku jednostkach uniwersyteckich oraz w Wojskowym Instytucie Medycznym.