CENTRUM MEDYCZNE MEDICUM
– GDZIE PROFESJONALIZM ŁĄCZY SIĘ Z PASJĄ!

Centrum Medyczne Medicum to wielospecjalistyczna klinika zapewniająca kompleksową opiekę ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, a także możliwość leczenia operacyjnego.

Oferujemy szeroki zakres usług medycznych realizowanych w komfortowych i przyjaznych warunkach. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny, nowoczesne techniki i procesy terapeutyczne. Współpracujemy z wieloma ośrodkami medycznymi i badawczymi na całym świecie, a zdobytą wiedzą dzielimy się z młodszymi specjalistami. Chcemy współtworzyć system opieki zdrowotnej, w którym to Pacjent jest w centrum zainteresowania, a jego dobro jest największą wartością.
Naszą misją jest niesienie pomocy w zachowaniu bądź powrocie do zdrowia, w utrzymaniu bądź odzyskaniu pełnej sprawności fizycznej, oraz w podniesieniu jakości życia. Aby to osiągnąć, zrzeszyliśmy grono pasjonatów medycyny, entuzjastów zdrowego stylu życia, miłośników promocji zdrowia, którzy z holistycznym spojrzeniem na profilaktykę i proces leczenia dbają o zdrowie naszych podopiecznych. Praca w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta jest naszą receptą na sukces.

Specjaliści Centrum Medycznego Medicum nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczą w międzynarodowych konferencjach, kongresach i stażach branżowych, wyznaczając tym samym nowy poziom usług medycznych na mapie Polski oraz rozwijając polską medycynę. Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów, szukamy niestandardowych, niecodziennych rozwiązań. Luksusem dzisiejszych czasów jest zdrowie, tak więc pozwól nam o nie zadbać!

ZESPÓŁ

Zespół to ludzie a ludzie to siła – wierzymy, że sukces zawdzięczamy wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu całego personelu. Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wyspecjalizowaną kadrę medyczną m.in. lekarzy ortopedii, chirurgii, neurologii, neurochirurgii, kardiologii, endokrynologii, reumatologii, hepatologii, pulmonologii, medycyny estetycznej, fizjoterapii, specjalistów podologii, a także wielu innych.

Nieustanny rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji naszych współpracowników sprawia, iż możemy zaoferować pacjentom usługi medyczne na najwyższym, światowym poziomie. Indywidualne podejście do potrzeb naszych podopiecznych, szacunek, etyka lekarska i pasja wykonywania zawodu lekarza to nieodłączne atrybuty naszego zespołu. Wyróżnia nas holistyczne podejście do procesu leczenia. Specjaliści Centrum Medycznego Medicum są zgodni, iż równowaga na wszystkich poziomach życia stanowi podstawę zdrowia. W swoim działaniu skupiamy się nie tylko na łagodzeniu symptomów, ale przede wszystkim na znalezieniu ich przyczyny.

Poznaj nasz zespół

SZPITAL

W ramach Centrum Medycznego Medicum działa wysokospecjalistyczne centrum chirurgii stopy, kolana, ręki oraz barku, które poza możliwością zasięgnięcia porady lekarskiej oferuje usługi z zakresu leczenia operacyjnego. Zespół wybitnych chirurgów ortopedów wykonuje procedury operacyjne wielu schorzeń ortopedycznych (m.in. paluch koślawy, paluch sztywny, płaskostopie, palce młotkowate, uszkodzenia łąkotek kolana, uszkodzenia więzadeł kolana i stawu skokowego, uszkodzenia chrząstki stawowej, zespół cieśni nadgarstka, choroba Dupuytrena, palce trzaskające, niestabilności barku, uszkodzenia stożka rotatorów, urazy nadgarstka, barku, kolana i stopy i wiele innych). Stosujemy wyłącznie nowoczesne metody operacyjne o udowodnionej skuteczności, które znacząco wpływają na skrócenie okresu rekonwalescencji. Jesteśmy prekursorem innowacyjnych zabiegów, terapii wspomagających proces leczenia, a także metod miniinwazyjnych z zakresu chirurgii stopy, stawu skokowego, kolanowego, ręki oraz barku.

Komfortowe warunki hospitalizacji, specjalistyczna aparatura medyczna oraz wykwalifikowana kadra lekarsko-pielęgniarska zapewniają leczenie na najwyższym światowym poziomie. W swoim działaniu skupiamy się przede wszystkim na bezpieczeństwie podopiecznych, a indywidualne podejście do problemu Pacjenta pozwala nam dobrać odpowiednią metodę operacyjną.

Świadczona opieka przedoperacyjna minimalizuje stres związany z leczeniem szpitalnym. Jesteśmy z Pacjentem na każdym etapie leczenia - podczas konsultacji, w trakcie diagnozy i rehabilitacji; od diagnostyki po kompleksowe leczenie, również szpitalne, od podstawowej opieki medycznej po pomoc specjalistyczną.

Poza blokiem operacyjnym i oddziałem szpitalnym oferujemy najwyższą jakość usług medycznych w zakresie diagnostyki obrazowej USG oraz terapii leczenia biologicznego będących uzupełnieniem leczenia chirurgicznego.

REHABILITACJA

Specjalistyczna rehabilitacja jest integralną częścią procesu leczenia w Centrum Medycznym Medicum. Naszym priorytetem jest poprawa jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu, a fizjoterapia stanowi jeden z jego fundamentów. Stosując bezpieczne i skuteczne metody terapeutyczne, pomagamy powrócić Pacjentom do pełni zdrowia. Nasz innowacyjny program rehabilitacyjny to połączenie terapii manualnej, fizykoterapii i ściśle wyselekcjonowanych ćwiczeń indywidualnych.

Program terapeutyczny dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta w oparciu o wiedzę i wypracowanym przez lata doświadczeniu. Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo podopiecznych, zapewniając możliwie jak najszybszy powrót do pełnej sprawności fizycznej. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, by we współpracy z Pacjentem osiągnąć maksymalny efekt terapeutyczny.

Nasze placówki

FILIA TARGÓWEK

ul. Wysockiego 10,
03-371 Warszawa (Targówek)

FILIA URSYNÓW

ul. Migdałowa 10/4,
02-796 Warszawa (Ursynów)