Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Inne usługi

podologia

Podologia

Podologia jest stosunkowo nową dziedziną medycyny zajmującą się profilaktyką i leczeniem schorzeń skóry stóp i paznokci. Jej popularność w ostatnich latach wynika z coraz większej częstości występowania…

wkladki-ortopedyczne

Indyw. wkładki ortopedyczne

Często wykorzystywaną metodą leczenia w ortopedii jest stosowanie wkładek ortopedycznych. Mają znaczenie w likwidowaniu dolegliwości związanych z płaskostopiem, zaburzeniami osi kończyny, nierównością kończyn.

psycholog

Psycholog

CM Medicum oferuje konsultacje psychologiczne, wsparcie w chorobie, psychodietetykę oraz trening mentalny w sporcie.

 

 

leczenie-biologiczne

Leczenie biologiczne

Leczenie biologiczne w ortopedii, osocze bogatopłytkowe (PRP, platelet rich plasma, czynniki wzrostu), terapia antyinterleukinowa, terapia komórkami macierzystymi, wiskosuplementacja, Exogen

znamie

Usuwanie znamion skórnych

W Centrum Medycznym Medicum diagnozujemy, przy pomocy specjalistycznej lampy dermatoskopowej oraz leczymy operacyjnie, m.in.: znamiona, brodawki oraz inne zmiany skórne.


 

exogen

Exogen – terapia trudnych złamań

EXOGEN to urządzenie terapeutyczne, które dzięki emisji ultradźwięków znalazło zastosowanie w celu skrócenia okresu leczenia i rekonwalescencji pacjenta podczas: gojenia świeżych złamań, leczenia braku zrostu kostnego, zrostu opóźnionego.

dietetyk

Dietetyka

Dietetyk jest specjalistą, który zajmuje się wpływem żywności i żywienia na zdrowie człowieka. Jego celem jest m.in. edukowanie pacjenta w zakresie zasad zdrowego odżywiania, dietetyk opracowuje zalecenia żywieniowe oraz kontroluje ich wdrażanie.