Specjalistka w dziedzinie chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej, pełniący rolę starszego asystenta w renomowanej Klinice Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej Wojskowego Instytutu Medycznego. Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz zdobyła tytuł doktora w ramach Studium Doktoranckiego w Wojskowym Instytucie Medycznym.

Dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej, absolwentka studiów podyplomowych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, aktywnie uczestniczy w branżowych inicjatywach i szkoleniach.

W obszarze chirurgii naczyniowej specjalizuje się w diagnostyce oraz operacyjnym leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej. Przeprowadza zarówno operacje klasyczne, jak i małoinwazyjne, wykorzystując nowoczesne metody, takie jak laseroterapia (EVLT), para wodna czy skleroterapia. Wykonuje skuteczne procedury skleroterapeutyczne, obejmujące echoskleroterapię oraz mikroskleroterapię.

Jej pasją jest medycyna estetyczna, gdzie specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, osocza bogatopłytkowego, mezoterapii oraz laseroterapii. Stawiając nacisk na osiągnięcie naturalnych efektów, dba o subtelność i harmonię w rezultatach swoich zabiegów.

Zaangażowana w ciągłe podnoszenie kwalifikacji, regularnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych kursach, kongresach oraz szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie. Jej praktyka obejmuje leczenie różnorodnych schorzeń, w tym żylaków kończyn dolnych, znamion, procesów starzenia się skóry, wiotkości oraz zmarszczek skóry.