Opis stanowiska pracy:

  • wdrażanie, wykonywanie oraz nadzór nad podstawowymi testami kontroli parametrów fizycznych urządzeń radiologicznych,
  • nadzór nad testami specjalistycznymi urządzeń radiologicznych,
  • uczestnictwo w przeglądach serwisowych urządzeń radiologicznych,
  • wdrażanie oraz prowadzenie dozymetrii klinicznej,
  • wdrażanie oraz prowadzenie analizy sygnałów biomedycznych,
  • wykonywanie zadań fizyka medycznego w zakresie działań naukowych/klinicznych Centrum,
  • wsparcie merytoryczne w zakresie fizyki medycznej dla lekarzy klinicystów, techników elektroradiologii, pracowników działu informatyki oraz techniczno gospodarczego,
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań

  • Oczekiwania pracodawcy wobec kandydata:

  • ukończona specjalizacja z fizyki medycznej (lub w trakcie specjalizacji),
  • udokumentowane minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie:
  • - medycyny nuklearnej (PET/CT, SPECT/CT, mierniki aktywności bezwzględnej),
    - rentgenodiagnostyki klasycznej i zabiegowej,
    - tomografii komputerowej,
    - rezonansu magnetycznego,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy z uwzględnieniem wykonywania czynności od godziny 6:00 oraz w godzinach popołudniowych (w zależności od potrzeb i organizacji CM Medicum),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • udokumentowane kwalifikacje określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 13 września 2021 r.),w sprawie minimalnych wymagań dla jednostek ochrony zdrowia prowadzących działalność związaną z narażeniem w celach medycznych ,polegającą na udzielaniu świadczeń zdrowotnych z zakresu rentgenodiagnostyki, radiologii zabiegowej lub diagnostyki związanej z podawaniem pacjentom produktów radiofarmaceutycznych. (Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa,dnia 20 września 2021 r. Poz.1725)

    Oferujemy:

  • pracę w wymiarze: pełen etat lub inną formę - do uzgodnienia,
  • stabilne warunki pracy,
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w profesjonalnym zespole dbającym o dobrą atmosferę

  • Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV na adres e-mail: rekrutacja@poradniastopy.pl