Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Nasi terapeuci

dr n.o zdr. Katarzyna Bażant

Specjalista z zakresu terapii dłoni i nadgarstka, łokcia, barku, biodra oraz kolana. Specjalizuje się w fizjoterapii pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej.

 

mgr Mateusz Baran

Zajmuje się fizjo- i fizykoterapią kończyny dolnej (stopa, staw skokowy, kolano), biodra, kręgosłupa (piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego), barku oraz kończyny górnej (łokieć, nadgarstek, dłoń). Specjalista od fizjoterapię sportową.

 

mgr Aleksander Gimpel

Zajmuje się terapią kończyny górnej, barku, kręgosłupa (odc. Th i L-S) oraz kończyny dolnej i biodra. Ponadto prowadzi rehabilitację sportowców różnych dyscyplin (m.in. ciężary, joga itp.).

 

 

 

mgr Konrad Kowalski

Specjalizuje się w rehabilitacji dłoni, łokcia, barku, kręgosłupa, biodra, kolana oraz stopy i stawu skokowego. Ponadto profesjonalnie zajmuje się oceną postawy i problemów z chodem podczas doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych.

 

 

 

 

mgr Karol Lann vel Lace

Doskonale radzi sobie z młodymi sportowcami, a kwalifikacje zdobyte w Stanach Zjednoczonych w pracy z osobami z niepełnosprawnością umysłową nauczyły go odpowiedzialności i sprawnej komunikacji. Poza fizjoterapią pasją Pana Karola jest woda, jest zatem instruktorem pływania, ratownikiem WOPR oraz żeglarzem jachtowym

 

 

mgr Kaja Lewczuk

Zawodowo Pani Kaja spełnia się w rehabilitacji pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej kończyn dolnych, górnych oraz kręgosłupa. Ponadto profesjonalnie zajmuje się oceną postawy i problemów z chodem podczas doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych.

 

 

 

 

mgr Norbert Lewiński

Dzięki szeregowi szkoleń zawodowych, konferencji i kursów specjalizuje się w leczeniu pacjentów ortopedycznych z zaburzeniami narządu ruchu. W CM Medicum zajmuje się terapią schorzeń kręgosłupa.

 

mgr Anna Skulimowska

Specjalizuje się w fizjoterapii pourazowej i pooperacyjnej kończyny górnej (dłoń, nadgarstek, łokieć, bark) oraz kończyny dolnej (biodro, kolano, stopa i staw skokowy). Pani Anna interesuje się biomechaniką ciała ludzkiego.

 

mgr Ewelina Sztękiel

W CM Medicum zajmuje się terapią kręgosłupa (wszystkie odcinki), biodra, kolana, stopy i stawu skokowego. Specjalizuje się w fizjoterapii pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej. Prywatnie pasjonuje się sportem, głównie bieganiem.

 

mgr Olga Szulc

W CM Medicum zajmuje się fizjoterapią kręgosłupa, kończyny górnej wraz z barkiem oraz kończyny dolnej wraz z biodrem. Ponadto prowadzi konsultacje psychologiczne między innymi w zakresie walki ze stresem w życiu codziennym oraz napięcia emocjonalnego w chorobie.

mgr Krzysztof Zagórski

Fizjoterapeuta, prowadzi rehabilitację i fizjoterapię dorosłych. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich, igłoterapii punktów spustowych oraz masażu. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku rehabilitacja ruchowa.