Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Nasi fizjoterapeuci

Kasia Bażant

dr n.o zdr. Katarzyna Bażant

Specjalista z zakresu terapii dłoni i nadgarstka, łokcia, barku, biodra oraz kolana. Specjalizuje się w fizjoterapii pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej.

Ania Skulimowska

mgr Anna Skulimowska

Specjalizuje się w fizjoterapii pourazowej i pooperacyjnej kończyny górnej (dłoń, nadgarstek, łokieć, bark) oraz kończyny dolnej (biodro, kolano, stopa i staw skokowy). Pani Anna interesuje się biomechaniką ciała ludzkiego.

 

E.Sztękiel

mgr Ewelina Sztękiel

W CM Medicum zajmuje się terapią kręgosłupa (wszystkie odcinki), biodra, kolana, stopy i stawu skokowego. Specjalizuje się w fizjoterapii pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej. Prywatnie pasjonuje się sportem, głównie bieganiem.

Mateusz Baran

mgr Mateusz Baran

Zajmuje się fizjo- i fizykoterapią kończyny dolnej (stopa, staw skokowy, kolano), biodra, kręgosłupa (piersiowego, lędźwiowego i krzyżowego), barku oraz kończyny górnej (łokieć, nadgarstek, dłoń). Specjalista od fizjoterapię sportową.

Aleksander Gimpel

mgr Aleksander Gimpel

Zajmuje się terapią kończyny górnej, barku, kręgosłupa (odc. Th i L-S) oraz kończyny dolnej i biodra. Ponadto prowadzi rehabilitację sportowców różnych dyscyplin (m.in. ciężary, joga itp.).

Olga Szulc

mgr Olga Szulc

W CM Medicum zajmuje się fizjoterapią kręgosłupa, kończyny górnej wraz z barkiem oraz kończyny dolnej wraz z biodrem. Ponadto prowadzi konsultacje psychologiczne między innymi w zakresie walki ze stresem w życiu codziennym oraz napięcia emocjonalnego w chorobie.

Małgorzata Jopowicz

mgr Małgorzata Jopowicz

Fizjoterapeutka specjalizująca  się w leczeniu i fizjoterapii: chorób stawu kolanowego, biodrowego, kręgosłupa lędźwiowego i innych.

M_Kulikowski-min

mgr Mateusz Kulikowski

Fizjoterapeutka specjalizujący się w wykonywaniu indywidualnych wkładek ortopedycznych na podstawie komputerowego badania stóp

K. Lann vel Lace

mgr Karol Lann vel Lace

Doskonale radzi sobie z młodymi sportowcami, a kwalifikacje zdobyte w Stanach Zjednoczonych w pracy z osobami z niepełnosprawnością umysłową nauczyły go odpowiedzialności i sprawnej komunikacji. Poza fizjoterapią pasją Pana Karola jest woda, jest zatem instruktorem pływania, ratownikiem WOPR oraz żeglarzem jachtowym

 

 

Magdalena Konach

mgr Magdalena Konach

W CM Medicum zajmuje się doborem i dopasowywaniem wkładek Formthotics.
Z zamiłowania trener personalny i instruktor sportu ze specjalnością kulturystyka.

Błażej Goździkiewicz

mgr Błażej Goździkiewicz

Fizjoterapeuta, który w poradni koncentruje się na analizie i terapii zaburzeń ruchowych i dolegliwości bólowych powiązanych z kręgosłupem.

Aneta Kościelny

mgr Aneta Kościelny

W CM Medicum zajmuje się doborem i dopasowywaniem wkładek ortopedycznych na podstawie analizy biomechanicznej pacjenta. 

Hania Krześniak

mgr Hanna Krześniak

W CM Medicum zajmuje się zarówno rehabilitacją, jak i wykonywaniem wkładek ortopedycznych dla dorosłych i dzieci.

mgr Ewelina Bączek

Mgr Ewelina Bączek jest absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na wydziale Fizjoterapii. Specjalizuję się w ocenie funkcjonalnej oraz fizjoterapii przed i pooperacyjnej stawu kolanowego.