Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku fizjoterapia. W swojej praktyce staram się cały czas dokształcać i wymieniać doświadczeniami, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Wychodzę z założenia, że każdy pacjent uczy mnie czegoś nowego i zasługuje na indywidualne podejście.

Od początku swojej drogi zawodowej zajmuję się w wykonywaniu indywidualnych wkładek ortopedycznych na podstawie komputerowego badania stóp. Przypadki z jakimi się zmagam to płaskostopie, stopa płasko-koślawa, wydrążona, bóle pięt i ścięgna Achillesa, zapalenie rozcięgna podeszwowego. Chętnie podejmuję się skomplikowanych przypadków, takich w których inni zawiedli.

Specjalizuję się w pracy z pacjentami pourazowymi: skręcenia stawu skokowego, długotrwałe przeciążenia, przewlekłe dolegliwości bólowe okolicy kończyny dolnej i górnej, stany po długotrwałym unieruchomieniu. Rehabilitacja pooperacyjną: głównie zabiegi operacyjne okolicy stopy, po zabiegach artroskopowych stawu kolanowego, po endoprotezoplastyce.

Kursy:

  • Kurs Terapii Manualnej – Diagnostyka różnicowa i leczenie manualne w dysfunkcjach narządu ruchu – Akademia Terapii Manualnej.
  • Kinesiology Taping.
  • Wkładki profilaktyczno – ortopedyczne dla dzieci i osób dorosłych.
  • Prywatnie jestem pasjonatem turystyki rowerowej i aktywnego spędzania czasu, gier planszowych i nowoczesnych technologii.

ZABIEGI