Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

Mgr Ewelina Sztękiel

E.Sztękiel

Mgr Ewelina Sztękiel dyplom magistra fizjoterapii odebrała na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W przeszłości praktykowała w Szpitalu Bródnowskim i Szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Gdańsku. Ma na swoim koncie współpracę z Centrum Rehabilitacji Sportowej i Centrum Medycznym Damiana w Warszawie. W 2015 roku ukończyła Kurs PNF na poziomie podstawowym.

Dysponuje certyfikatami i dyplomami potwierdzającymi uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach doskonalących oraz konferencjach naukowych z dziedziny ortopedii i fizjoterapii. Są to między innymi:

  • Anatomy Trains – Podstawy Strukturalne Łuki Stopy i Kolano
  • Blackroll Functional – szkolenie z zakresu treningu funkcjonalnego, z elementami reaktywnego treningu nerwowo-mięśniowego
  • Cemed Sympozjum Naukowe p.t. „Nowatorskie metody wspomagające gojenie i regenerację ścięgien i węzadeł na przykładzie ścięgna Achillesa”
  • Kurs AnatomyTrains Structure and Function
  • Kurs Koncepcji PNF – poziom podstawowy

W CM Medicum pani Ewelina zajmuje się terapią kręgosłupa (wszystkie odcinki), biodra, kolana, stopy i stawu skokowego. Specjalizuje się w fizjoterapii pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej. Prywatnie pasjonuje się sportem, głównie bieganiem