Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Mgr Ewelina Sztękiel

E.Sztękiel

Mgr Ewelina Sztękiel dyplom magistra fizjoterapii odebrała na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W przeszłości praktykowała w Szpitalu Bródnowskim i Szpitalu Bielańskim w Warszawie oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Gdańsku. Ma na swoim koncie współpracę z Centrum Rehabilitacji Sportowej i Centrum Medycznym Damiana w Warszawie. W 2015 roku ukończyła Kurs PNF na poziomie podstawowym.

Dysponuje certyfikatami i dyplomami potwierdzającymi uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach doskonalących oraz konferencjach naukowych z dziedziny ortopedii i fizjoterapii. Są to między innymi:

  • Anatomy Trains – Podstawy Strukturalne Łuki Stopy i Kolano
  • Blackroll Functional – szkolenie z zakresu treningu funkcjonalnego, z elementami reaktywnego treningu nerwowo-mięśniowego
  • Cemed Sympozjum Naukowe p.t. „Nowatorskie metody wspomagające gojenie i regenerację ścięgien i węzadeł na przykładzie ścięgna Achillesa”
  • Kurs AnatomyTrains Structure and Function
  • Kurs Koncepcji PNF – poziom podstawowy

W CM Medicum pani Ewelina zajmuje się terapią kręgosłupa (wszystkie odcinki), biodra, kolana, stopy i stawu skokowego. Specjalizuje się w fizjoterapii pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej. Prywatnie pasjonuje się sportem, głównie bieganiem