Opis stanowiska pracy:

  • Bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa pacjentów,
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania rejestracji - rozliczanie usług, umawianie wizyt, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • Obsługa systemu informatycznego - wprowadzanie danych pacjentów, księgowanie płatności, wystawianie faktur,
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentów,
  • Ścisła współpraca z kadrą medyczną.

  • Oczekiwania pracodawcy wobec kandydata:

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz kultury osobistej,
  • Punktualności, dyspozycyjności i zaangażowania,
  • Doskonałej organizacji pracy, inicjatywy, kreatywności i sumienności,
  • Ciepła i empatii wobec pacjentów,
  • Biegłej obsługi komputera (pakiet MS Office).

    Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i stabilnej placówce medycznej działającej w sektorze prywatnym, będącej liderem w swojej branży,
  • Przyjazną atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość współpracy w ramach umowy o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym.

  • Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV na adres e-mail: rekrutacja@poradniastopy.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Medyczne Medicum K. Bryłka P. Kołodziejski Sp. J. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Piotra Wysockiego 10, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji.