Adrianna Sobieraj | Centrum Medyczne Medicum Warszawa

Pasjonatka i specjalistka podologii, zajmująca się leczeniem i profilaktyką chorób skóry stopy i płytki paznokciowej.

Pani Adrianna jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie uzyskała tytuł kosmetologa o specjalizacji podologia. Od początku swojej kariery zawodowej związana z podologią. Po studiach rozwijała swoje umiejętności na licznych stażach i praktykach zawodowych w gabinetach i klinikach podologicznych, zajmując się między innymi opieką nad pacjentami diabetologicznymi.

Od 2019 roku związana z Poradnią Chorób Stopy, gdzie dzięki współpracy z fizjoterapeutami, lekarzami ortopedii i chirurgii świadczy opiekę podologiczną na najwyższym poziomie. Pani Adrianna nieustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach branżowych. Szerokie spectrum wiedzy umożliwia zastosowanie indywidualnie dobranej terapii dla każdego pacjenta.

W codziennej pracy wyróżnia się umiejętnością obserwacji; dotyczy ona objawów choroby, co ułatwia, a wręcz umożliwia prawidłowe rozpoznanie przyczyn dolegliwości, a w konsekwencji zastosowanie odpowiedniej terapii.

Pani Adrianna jest certyfikowaną specjalistką w zakresie korekcji wrastających i wkręcających paznokci. Ukończyła również szkolenie Chirurgia palca w podologii, współpracuje z zespołem podochirurgii Poradni Chorób Stop przy kwalifikacji oraz opiece około i po zabiegowej pacjentów.

Umów się na wizytę do podolog Adrianny i uzyskaj profesjonalną pomoc!

ZABIEGI