Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Mgr Konrad Kowalski

Konrad Kowalski

Absolwent studiów magisterskich na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Interesuje się fizjoterapią w ortopedii, biomechaniką narządu ruchu człowieka oraz ortopedyczną terapią manualną. Pan Konrad specjalizuje się w rehabilitacji dłoni, łokcia, barku, kręgosłupa, biodra, kolana oraz stopy i stawu skokowego. Ponadto profesjonalnie zajmuje się oceną postawy i problemów z chodem podczas doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych. Pan Konrad stale poszerza swoją wiedzę z kręgu swoich pasji – ortopedii, fizjoterapii oraz wkładek ortopedycznych.

Ukończył między innymi kursy i szkolenia, takie jak:

  • Ortopedyczna Terapia Manualna wg Kaltenborna i Evjentha – zakończony egzaminem certyfikującym
  • Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym
  • Szkolenie UWS, AWS (badanie i leczenie miednicy, kręgosłupa lędźwiowego, piersiowego i szyjnego – techniki podstawowe)
  • Szkolenie UEX, OEX (badanie i leczenie kończyny dolnej i górnej – techniki podstawowe)
  • Kurs masażu I i II stopnia
  • Konferencja naukowo-szkoleniowa FORMTHOTICS – indywidualna termoplastyczna wkładka ortopedyczna w korekcjach wad postawy oraz w sporcie i aktywności ruchowej.

Pan Konrad doświadczenie zawodowe zdobywał na praktykach i stażach w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, w Szpitalu SPSK im. prof. Grucy w Otwocku, Ośrodku Rehabilitacji Kompleksowej AWF oraz jako fizjoterapeuta w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „NIKOMED”.