Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Mgr Kaja Lewczuk

Kaja Lewczuk

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz certyfikowaną terapeutką Niemieckiej Terapii Manualnej. Od początku edukacji Panią magister fascynowała biomechanika ciała ludzkiego. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w Fundacji Zdrowie oraz Poradni Chorób Stopy. Zawodowo Pani Kaja spełnia się w rehabilitacji pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej kończyn dolnych, górnych oraz kręgosłupa. Ponadto profesjonalnie zajmuje się oceną postawy i problemów z chodem podczas doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i ortopedii uczestnicząc w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach, między innymi takich jak:

  • „Zdrowe plecy i stopy dziecka” – gimnastyka korekcyjna w wadach postawy, skrzywieniach kręgosłupa – usprawnianie.
  • Analiza i terapia zaburzeń chodu
  • Wkładki profilaktyczno-ortopedyczne dla dzieci i osób dorosłych
  • Terapia manualna (system niemiecki)
  • Suche igłowanie – medyczna akupunktura 

Poza tym Pani magister z chęcią podejmuje się misji szerzenia wiedzy występując na licznych sympozjach, konferencjach, w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Jest autorką wielu publikacji, w czasopismach branżowych, poświęconych tematyce rehabilitacji schorzeń, możliwości zastosowania wkładek ortopedycznych oraz współpracy fizjoterapeuty i podologa.