Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

Mgr Kaja Lewczuk

Kaja Lewczuk

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz certyfikowaną terapeutką Niemieckiej Terapii Manualnej. Od początku edukacji Panią magister fascynowała biomechanika ciała ludzkiego. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w Fundacji Zdrowie oraz Poradni Chorób Stopy. Zawodowo Pani Kaja spełnia się w rehabilitacji pooperacyjnej, pourazowej oraz zachowawczej kończyn dolnych, górnych oraz kręgosłupa. Ponadto profesjonalnie zajmuje się oceną postawy i problemów z chodem podczas doboru indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii i ortopedii uczestnicząc w licznych sympozjach, konferencjach oraz kursach, między innymi takich jak:

  • „Zdrowe plecy i stopy dziecka” – gimnastyka korekcyjna w wadach postawy, skrzywieniach kręgosłupa – usprawnianie.
  • Analiza i terapia zaburzeń chodu
  • Wkładki profilaktyczno-ortopedyczne dla dzieci i osób dorosłych
  • Terapia manualna (system niemiecki)
  • Suche igłowanie – medyczna akupunktura 

Poza tym Pani magister z chęcią podejmuje się misji szerzenia wiedzy występując na licznych sympozjach, konferencjach, w programach telewizyjnych i audycjach radiowych. Jest autorką wielu publikacji, w czasopismach branżowych, poświęconych tematyce rehabilitacji schorzeń, możliwości zastosowania wkładek ortopedycznych oraz współpracy fizjoterapeuty i podologa.