Centrum Medyczne Medicum Warszawa

(22) 487 53 83

kontakt telefoniczny
Centrum Medyczne Medicum Warszawa

rejestracja@cmmedicum.pl

kontakt e-mail

Konsultacje lekarskie

W CM Medicum Warszawa wykonujemy konsultacje w zakresie:

chirurgia-stopy

Chirurg stopy

Chirurgia stopy to wysokospecjalistyczna dziedzina ortopedii, skupiająca się na chorobach stopy i stawu skokowego. Jej unikalność polega na stosowaniu innych metod leczenia oraz odmiennego…

chirurgia-barku

Chirurgia barku zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym chorób oraz urazów barku. Mówiąc bark mamy na myśli staw ramienno-łopatkowy oraz staw barkowo-obojczykowy. Dodatkową ruchomość zapewnia…

chirurgia-kolana

Chirurg kolana

Schorzenia stawu kolanowego są istotnym problemem dzisiejszej ortopedii. Dotyczą one często młodych, aktywnych fizycznie pacjentów, często sportowców. Pojedynczy uraz lub sumujące się w trakcie życia mikrourazy…

chirurgia-reki

Chirurg ręki

Chirurgia ręki jest podspecjalizacją ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ręka posiada niezwykle skomplikowaną budowę anatomiczną. Pełni również bardzo ważną rolę – dzięki niej możemy łapać przedmioty, pracować, bawić się.

ortopedia

Ortopeda

Ortopedia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami oraz urazami narządu ruchu. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów kształconych w kraju i za granicą to gwarancja terapii na najwyższym poziomie.

ortopedia-dziecieca

Ortopeda dziecięcy

Ortopedia dziecięca jest dziedziną medycyny zajmująca się diagnozowaniem oraz leczeniem narządu ruchu u dzieci – poczynając od urodzenia, do 18 roku życia. Wbrew pozorom ortopedia dziecięca jest całkowicie odmienną…

leczenie-chorob-kregoslupa

Specjalista chorób kręgosłupa

Kręgosłup jest jedną z najbardziej istotnych a jednocześnie skomplikowanych części ludzkiego szkieletu. Siedzący tryb życia, nadwaga, nieprawidłowa pozycja ciała oraz mikrourazy sprzyjają występowaniu…

ortopedia-sportowa

Ortopeda sportowy

W obecnych czasach coraz więcej ludzi stawia na aktywny sposób spędzania czasu. Jest to niewątpliwie korzystny trend, jednak uprawianie sportów łączy się również ze zwiększoną ilością urazów oraz uszkodzeń narządu ruchu.

neurochirurg

Neurochirurg

Neurochirurgia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem niektórych schorzeń układu nerwowego. W obszarze jej zainteresowań jest mózg, rdzeń
kręgowy oraz nerwy obwodowe.

neurolog

Neurolog

Neurologia jest dziedziną medycyny, dotyczącą schorzeń obwodowego oraz ośrodkowego układu nerwowego. Neurolog jest więc lekarzem, który zajmuje się diagnozowaniem czynności układu nerwowego.

chirurg

Chirurg

Chirurg ogólny to lekarz specjalizujący się w leczeniu różnych schorzeń tkanek miękkich organizmu, a jego praca kojarzona zwykle jest z wykonywanymi operacjami.


endokrynolog

Endokrynolog

Endokrynolog jest specjalistą zajmującym się gruczołami wydzielania wewnętrznego, do których należą: tarczyca, przytarczyce, jajniki, jądra, podwzgórze, przysadka, nadnercza oraz trzustka. 

onkolog

Ortopeda onkolog

Specjalista ortopedii onkologicznej prowadzi leczenie zmian, w tym guzów, pojawiających się w obrębie kości, stawów i tkanek miękkich narządu ruchu. Większość nowotworów narządu ruchu to skutek przerzutów z innych organów. 

pediatra

Pediatra

Pediatria jest dziedziną medycyny, dotyczącą chorób okresu dziecięcego. Pediatra to lekarz, który zajmuje się badaniem, diagnozowaniem oraz leczeniem dzieci i młodzieży od wieku niemowlęcego do 18. roku życia. 

kardiolog

Kardiolog

Kardiolog to lekarz specjalista, który diagnozuje oraz leczy wady i choroby układu sercowo-naczyniowego. Zajmuje się leczeniem zarówno wrodzonych,  jak i nabytych wad serca. Najczęściej pojawiające się schorzenia…

pulmonolog

Pulmonolog

Pulmonologia jest dziedziną medycyny, zajmującą się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego. Pulmonolog, zwany inaczej pneumologiem, jest lekarzem specjalistą w dziedzinie chorób…

stopy dziecka i dłonie damskie

Seksuolog

Seksuologia jest interdyscyplinarną dziedziną dotyczącą seksualności człowieka w jej wielu aspektach. Jest ona częścią m.in.: endokrynologii,andrologii, ginekologii oraz urologii. Problemy w przestrzeni seksualnej człowieka wiążą się z dysfunkcjami na tle organicznym lub psychogennym (lub w obu jednocześnie).

poradnia-znamion

Poradnia Znamion Skórnych

W Centrum Medycznym Medicum wykonujemy specjalistyczne badania, diagnozujemy przy użyciu dermatoskopu oraz leczymy zmiany skórne, m.in.: znamiona, brodawki i blizny. 
sen

Poradnia Zaburzeń Oddychania Podczas Snu

Zaburzenia oddychania podczas snu to grupa stanów prowadzących do nieprawidłowości w oddychaniu, w czasie snu. Wpływają one negatywnie na samopoczucie człowieka zarówno na co dzień, jak i ogólnie na stan zdrowia osoby dotkniętej tym problemem. 

potencja

Poradnia Leczenia Zaburzeń Potencji

Zaburzenia potencji to dość powszechny i jednocześnie wstydliwy problem, który wiąże się z trudnościami w osiągnięciu wzwodu członka, a co za tym idzie orgazmu. W Polsce na zaburzenia erekcji cierpi nawet 1,5 mln Polaków.

 

poradnia chorób zakaźnych

Poradnia chorób zakaźnych

W Centrum Medycznym Medicum lekarz chorób zakaźnych diagnozuje oraz leczy choroby wywołane przez bakterie, grzyby, wirusy czy pasożyty. Wśród problemów, w których pomaga specjalista, znajdują się m.in. zakażenia bakteryjne, i zakażenia wirusowe.

PrEP – przedekspozycyjna profilaktyka HIV

PrEP - przedekspozycyjna profilaktyka HIV

Profilaktyka przedekspozycyjna HIV to działania mające na celu zapobieganie HIV, poprzez przyjmowanie leków antyretrowirusowych przez osoby zdrowe, u których występuje ryzyko zakażenia.